Lash lift Košice

Lash lift je kozmetická služba, ktorá vám umožní mať dlhé a zahnuté riasy bez použitia riasenky alebo umelých rias. Lash lift je proces, pri ktorom sa riasy natiahnu a zafixujú pomocou špeciálneho roztoku, ktorý im dodáva tvar a objem. Lash lift je vhodný pre všetky typy a dĺžky rias, a vydrží až 6-8 týždňov.

 

Ako prebieha lash lift, aké sú jeho výhody a ako sa o neho starať?

 

Lash lift je bezbolestný a bezpečný zákrok, ktorý trvá približne 45-60 minút. Pred začiatkom lash liftu sa musíte zbaviť všetkého make-upu na očiach a vyčistiť si tvár. Potom vám kozmetička zmeria vaše riasy a vyberie vhodnú veľkosť silikónovej podložky, ktorá sa prilepí na vaše viečko. Na podložku sa potom nanáša roztok, ktorý otvorí kutikulu rias a umožní im natiahnuť sa. Po niekoľkých minútach sa roztok zmyje a nanáša sa ďalší roztok, ktorý zafixuje tvar rias. Nakoniec sa riasy farbia podľa vašej preferencie.

 

Po lash lifte budete mať okamžite viditeľné výsledky. Vaše riasy budú vyzerať dlhšie, plnejšie a zahnuté, čo zvýrazní vaše oči a dodá vám svieži a mladistvý vzhľad. Lash lift je ideálny pre tých, ktorí chcú mať prirodzené a nenápadné riasy, alebo pre tých, ktorí nemajú čas alebo chuť používať riasenku každý deň. Lash lift je tiež skvelou alternatívou pre tých, ktorí majú alergiu na lepidlá alebo iné zložky používané pri aplikácii umelých rias.

 

Lash lift je dlhotrvajúci zákrok, ale vyžaduje si aj určitú starostlivosť. Po lash lifte by ste mali počas prvých 24 hodín vyhnúť kontaktu s vodou, parou, olejmi alebo inými produktmi na očiach. Tie by mohli oslabiť efekt lash liftu a skrátiť jeho trvanlivosť. Po 24 hodinách môžete používať ľubovoľný make-up na očiach, ale odporúča sa používať hydratačný sérum na riasy, ktoré ich bude chrániť a posilňovať. Tiež by ste mali pravidelne čistiť si oči od nečistôt a make-upu, aby ste predišli infekciám alebo podráždeniu.

 

Lash lift je moderná a populárna kozmetická služba, ktorá vám pomôže dosiahnuť krásne a zdravé riasy bez námahy. Ak máte záujem o lash lift, neváhajte ma kontaktovať a dohodneme si termín. Teším sa na vás!

Kontakt

T: 0909 101 266
salon@kambria.sk

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok: objednávky
Sobota: objednávky
Nedeľa: zatvorené

Kde nás nájdete

Štefánikova 20, Košice 04 001  Parkovanie zdarma z ulice Stará Baštová, MHD zastávka - Vodná

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.