Dostupné spôsoby dopravy a platby

Objednaný tovar, ktorý je na sklade expedujeme v pracovné dni do 24 hodín od objednávky.

Doprava zdarma na objednávky v celkovej hodnote od 70€.

Prijímame objednávky na nedostupné produkty skladom. Upozorňujeme, že pri takejto objednávke sa doba doručenia predlžuje na 5 a viac dní.

Doprava: 

Packeta  Po expedovaní doručenie D+1 pracovný deň na výdajne miesta alebo Z-Box.

  • Cena dopravy 3,20€*.

Packeta Home – doručenie kuriérom na adresu (domov), po expedovaní doručenie D+1 pracovný deň. Cena:

  • do 1kg – 3,85€*
  • do 2kg – 4,40€*
  • do 5kg – 4,65€*

DPD – Pri objednávke tovaru, ktorý je skladom a expedovaný, je doručený spravidla D+1 pracovný deň na celom území SR. Cena za doručenie na výdajne miesto alebo samoobslužného boxu:

  • do 3 kg – 3,20€*
  • do 5 kg – 3,40€*

Cena za doručenie kuriérom na adresu:

  •  DPD Home – Kuriér – 4,85€*

Osobný odber – možný po dohode kupujúceho a predávajúceho v Salóne Kambria – volať +421909 101 266 alebo rezervácia odberu online TU.

Spôsoby platby: 

Online platby – Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu Besteron, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar expedujeme v pracovné dni najneskôr do 24 hodín , pokiaľ je skladom. 

Prevodom na účet – Po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol (zálohová faktúra). Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet vedený vo FIO banka. Po prijatí platby odosielame tovar v pracovné dni do 24 hodín na základe zvolenej dopravy.

V hotovosti – za tovar zaplatíte v hotovosti alebo kartou pri osobnom odbere, po predchádzajúcej dohode Kupujúceho a Predávajuceho – +421909 101 266 alebo rezervácia odberu online TU.

*Ceny dopravy sú konečné. Nie sme platcovia DPH.

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.