Služby - Cenník

Zvýrazňujeme individuálnu krásu pomocou špičkových technológií a osobných služieb. Naša odborná a profesionálna kozmetička je pripravená poskytnúť Vám jedinečnú starostlivosť, akú ste kedy zažili.

Prístrojová kozmetika

Rôzne typy ošetrení pokožky za pomoci využitia prístroja

Vodíkový peeling - Tvár 60 €

Použitie technológie hydrogenácie vody nám poskytuje príležitosti nielen na čistenie pokožky, ale aj na oddialenie procesov starnutia kože. Ošetrenie zlepšuje napätie, redukuje jemné linky a napomáha pri získaní prirodzeného tónu pleti. Pravidelné ošetrenia týmto prístrojom v sérii poskytuje pôsobivé účinky omladenia a zosvetľovania pokožky (60min)

Vodíkový peeling - Tvár,krk a dekolt 70 €

(80 min)

Mikrodermabrázia – Tvár 55 €

(45min)

Mikrodermabrázia – Tvár,krk a dekolt 65 €

Vodná mikrodermabrázia je poslednou technologickou novinkou v starostlivosti o pokožku tváre a tela. Ide o veľmi jemné relaxačné ošetrenie, pri ktorom sú odumreté povrchové časti pokožky odstránené prúdom vody. Tou istou hlavicou sa následne vpravujú do pokožky prípravky určené na jemný chemický peeling, vitamíny a séra pre komplexnú obnovu, výživu a hydratáciu pokožky (60min)

Age smart lifting – Tvár 65 €

Neinvazívne vypnutie pokožky. Ošetrenie poskytuje obnovenie pružnosti pokožky a zlepšenie kontúr tváre, zjemnenie  vrások a jemných liniek. Aplikácia produktov z rady Age Smart- Dermalogica (60 min)

Age smart lifting – Tvár,krk a dekolt 75 €

(80min)

Ultrazvuk – Tvár 60 €

(60min)

Ultrazvuk – Tvár,krk a dekolt 70 €

Ultrazvuk zlepšuje hydratáciu pokožky, výživu a regeneráciu. Prípravky sa dostávajú do hlbokých vrstiev epidermy, čo zabraňuje unikaniu účinných látok z pokožky. Ošetrenie je vhodné aj na ošetrenie vrások, jaziev, dvojitej brady a akné (80min)

Rozjasňujúce ošetrenie pleti 45 €

Dvojité čistenie pleti a exfoliácia zaručia lepšie vstrebanie produktov aplikovaných ultrazvukom na rozjasnenie Vašej pleti. Použitie rady Biolumin-C – Dermalogica (30min)

Lotos 3v1 - tvár 95 €

Komplexne prístrojové ošetrenie tváre zahrňujúce vodíkové čistenie, neinvazívny lifting rádiofrekvenciou a výživu pleti ultrazvukom (60 min)

Lotos 3v1 - tvár, krk a dekolt 115 €

Komplexne prístrojové ošetrenie tváre, krku a dekoltu zahrňujúce vodíkové čistenie, neinvazívny lifting rádiofrekvenciou a výživu pleti ultrazvukom (80 min)

Tvár

Kompletné ošetrenia tváre za použitia Dermalogica kozmetiky

Face Mapping 20 €

Profesionálna analýza pleti založená na stave pokožky a životosprávy. Pomôžeme Vám dosiahnuť zdravšiu pokožku, personalizované produkty pre Vás na mieru a doporučenie na ošetrenia tváre na základe analýzy a Vašich požiadaviek (20min)

Pro skin 30 - Čistenie pleti 50 €

Cielené ošetrenie, v ktorom sa zameriame na extrakciu, masáž alebo hĺbkovú terapiu, pričom ošetrenie zahŕňa dvojité čistenie pleti, exfoliáciu a hydratáciu. Rýchle, časovo nenáročné ošetrenie pre tých, ktorý nemajú veľa času (30 min)

Pro skin 60 – Komplexné ošetrenie 75 €

Komplexné ošetrenie profesionálnymi produktami na základe analýzy pleti Face mapping. Ošetrenie pozostáva z dvojitého čistenia pleti, exoliácie pleti, extrakcie, masáže a aplikácie masky či séra (60 min)

Face Fit 20 €

Názorná ukážka správneho používania produktov Dermalogica na Vašej pleti (10 min)

Pro Calm 30 65 €

Pro Calm sa zameriava na rad citlivých kožných problémov, vrátane podráždenia, začervenania, suchosti a stavov ako je ekzém a rosacea. Pomáha znižovať zápaly a viditeľne upokojuje pokožku a zlepšuje celkovú hydratáciu. Je to ideálne ošetrenie na upokojenie a posilnenie nielen citlivej, ale napr. aj aknóznej pleti. Ošetrenie pozostáva z dvojitého čistenia, hĺbkového ošetrenia a aplikácie hydratačných krémov (30 min)

Pro Calm 60 80 €

Pro Calm sa zameriava na rad citlivých kožných problémov, vrátane podráždenia, začervenania, suchosti a stavov ako je ekzém a rosacea. Pomáha znižovať zápaly a viditeľne upokojuje pokožku a zlepšuje celkovú hydratáciu. Je to ideálne ošetrenie na upokojenie a posilnenie nielen citlivej, ale napr. aj aknóznej pleti. V tomto ošetrení je dotyková terapia prispôsobená miere citlivosti pleti (60 min)

Ošetrenie vhodné pre tínedžerov
Clear Start 30 45 €

Účinné ale zároveň jemné ošetrenie rôznych druhov akné. Všetky produkty Clear Start sú navrhnuté tak, aby čistili, pomáhali odstraňovať pupienky a absorbovali prebytočný maz na pokožke tínedžerov bez akýchkoľvek drsných účinkov (45 min)

Clear Start - chrbát 55 €

Ošetrenie akné v oblasti chrbta s radou Clear Start, vhodnou pre tínedžerov od veku 12 rokov (45 min)

Profesionálne ošetrenia

Pokročilé ošetrenia od Dermalogica.

Upozornenie: Mikroihličkovanie – Pro Microneedling, Pro Power Peel a Pro eye flash je možné vykonávať iba v mesiacoch kedy je slnečné žiarenie menej intenzívne t.j. od septembra do marca.

Pro Nanoinfusion 115 €

Unikátna neinvazívna technológia Dermalogica  používa pero s jemnými nanohrotmi, ktoré uľahčuje preniknutie profesionálnych sér hlbšie do pokožky. Ošetrenie zlepšuje textúru pleti, podporuje hydratáciu a zmiernenie jemných liniek a vrások. Hneď po ošetrení je možné pozorovať rozjasnenie a hydratáciu pleti. (60 min)

Pro Microneedling 170 €

Mikroihličkovanie - Ošetrenie využíva inovatívne techniky a účinné látky profesionálnych sér. Pro microneedling rozjasňuje pleť, zmierňuje hyperpigmentáciu, minimalizuje výskyt jemných liniek a vrások, zmenšuje póry a dokáže bojovať aj s jazvyčkami po akné. (60 min)

Pro Microneedling s Pro Restore 180 €

Mikroihličkovanie - Ošetrenie využíva inovatívne techniky a účinné látky profesionálnych sér. Pro microneedling rozjasňuje pleť, zmierňuje hyperpigmentáciu, minimalizuje výskyt jemných liniek a vrások, zmenšuje póry a dokáže bojovať aj s jazvyčkami po akné. V rámci ošetrenia je použitý Pro Restore koncentrát pre obnovu a spevnenie. Pro Restore skráti čas hojenia pokožky, zlepší regeneráciu a posilní výsledky ošetrenia. (60 min)

Luminfusion bez Pro Power Eye Peel 115 €

Jedinečné ošetrenie, ktoré kombinuje nanoinfusion s LED terapiou červeným svetlom. Ide o neinvazívne ošetrenie, ktoré rozjasní Vašu pleť, vyhladí jemné linky a vrásky. Podporuje spevnenie pleti , zmenšuje veľkosť pórov a taktiež zvyšuje syntézu kolagénu. (45 min)

Luminfusion s Pro Power Eye Peel 130 €

Jedinečné ošetrenie, ktoré kombinuje nanoinfusion s LED terapiou červeným svetlom. Ide o neinvazívne ošetrenie, ktoré rozjasní Vašu pleť, vyhladí jemné linky a vrásky. Podporuje spevnenie pleti , zmenšuje veľkosť pórov a taktiež zvyšuje syntézu kolagénu. Toto ošetrenie je obohatené o Pro Eye Flash, ktorý sa postará aj o Vaše očné okolie. (45 min)

Pro eye flash 20 €

Ošetrenie očného okolia pomocou účinných AHA kyselín a rastlinných výťažkov. Pro Power Eye Peel sa postará aby Vaše očné okolie bolo žiarivejšie a s hebkejšou pleťou. Dodáva svieži a žiarivý vzhľad, minimalizuje výskyt jemných liniek a vrások. (20 min)

Pro Power Peel 30 85 €

Chemický peeling - Účinné exfoliačné ošetrenie, po ktorom vaša pleť bude hladšia, vrásky redukované, známky hyperpigmentácie zmiernené. Ošetrenie sa postará aj o akné škvrny po akné.  Tento unikátny peelingový systém je namiešaný a navrstvený pre Vás na mieru a prispôsobený Vašim potrebám, ktorý pozostáva z troch rôznych kyselín a to z Lactic Acid, Salicylic Acid and Glycolic Acid.  Ošetrenie pozostáva z dvojitého čistenia, analýzy pleti, pro power peel a dermálneho vrstvenia. (30 min)

Pro Power Peel 60 115 €

Chemický peeling - Účinné exfoliačné ošetrenie, po ktorom vaša pleť bude hladšia, vrásky redukované, známky hyperpigmentácie zmiernené. Ošetrenie sa postará aj o akné škvrny po akné.  Tento unikátny peelingový systém je namiešaný a navrstvený pre Vás na mieru a prispôsobený Vašim potrebám, ktorý pozostáva z troch rôznych kyselín a to z Lactic Acid, Salicylic Acid and Glycolic Acid. Ošetrenie pozostáva z dvojitého čistenia, analýzy pleti, pro power peel, aplikácie séra, masky, dotykovej alebo LED terapie a dermálneho vrstvenia. (60 min)

service image

Depilácia

Upozornenie: Dĺžka ochlpenia musí byť aspoň 0,5 cm, okrem depilácie na tvári

Obočie 9 €

Aplikácia vosku a odstránenie nežiadúcich chĺpkov za účelom dosiahnuť požadovaný tvar obočia (20 min)

Horná pera a brada 8 €

Aplikácia vosku za účelom odstránenia nežiadúceho ochlpenia na tvári (15 min)

Podpazušie 14 €

Odstránenie nežiadúceho ochlpenia voskom (30 min)

Bikiny 14 €

Delikátne odstránenie ochlpenia v oblasti bikín (25 min)

Chrbát 27 €

Odstránenie nežiadúceho ochlpenia v oblasti chrbta (60 min)

Hruď 27 €

Odstránenie nežiadúceho ochlpenia v oblasti hrudníka (60 min)

Dolné končatiny 30 €

Odstránenie ochlpenia pomocou vosku –celé nohy (1h 15min)

Stehná 20 €

Aplikácia vosku a následné odstránenie ochlpenia s korienkom siahajúce popod koleno (40 min)

Predkolenie 20 €

Aplikácia vosku a následné odstránenie ochlpenia siahajúce až ponad koleno (40 min)

Oči

Obočie a mihalnice môžu zmeniť všetko. Vyskúšajte si upraviť a nafarbiť svoje obočie a uvidíte rozdiel. 

Upozornenie: Pred prvým farbením obočia a mihalníc, lash liftom je nevyhnutné absolvovať test citlivosti najmenej 24 hod. pred aplikáciou.

Úprava obočia 8 €

Vytrhanie nežiadúcich chĺpkov pomocou pinzety na dosiahnutie požadovaného tvaru obočia pričom akceptujeme prirodzenú líniu

(25 min)

Farbenie obočia 9 €

Proces aplikácie semi permanent farby na obočie za účelom zvýrazniť, vytvarovať, stmaviť a definovať obočie (15 min)

Farbenie a úprava obočia 15 €

 (40 min)

Farbenie mihalníc 9 €

Aplikácia semi permanent farby na mihalnice, ktorou dosiahneme tmavšie mihalnice. Farbenie dodá tmavší a plnší vzhľad mihalníc bez použitia maskary (20min)

Farbenie obočia a mihalníc 16 €

(35min)

Lash lift 35 €

Semi permanentne vytočenie mihalníc. Mihalnice sú napnuté a vytočené pomocou silikónových podložiek, následne je aplikované sérum na trvalú. Procedúra je bezbolestná a šetrná k mihalniciam (60min)

Iné služby

Urobte radosť niekomu zo svojich blízkych a prekvapte ich kozmetickou službou od nás.

Konzultácia Zadarmo

Konzultácia a pomoc pri výbere vhodného ošetrenia (10 min)

Darčeková poukážka Rôzne hodnoty poukážky

Darčekové poukážky, vhodné ako darček ku každej príležitosti 

Odber objednávky

Rezervujte si termín na vyzdvihnutie online objednávky

Kontakt

T: 0909 101 266
salon@kambria.sk

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok: objednávky
Sobota: objednávky
Nedeľa: zatvorené

Kde nás nájdete

Štefánikova 20, Košice 04 001  Parkovanie zdarma z ulice Stará Baštová, MHD zastávka - Vodná

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.