Pleť

Odhaľte tajomstvo žiarivej pleti s Pro Nanoinfusion

Predstavte si ošetrenie, ktoré v priebehu niekoľkých minút prebudí vašu pleť k životu. Ošetrenie, ktoré je bezpečné a neinvazívne a jeho výsledkom bude hydratovaná, rozžiarená pleť s vylepšenou textúrou. Ak aj vy túžite po takejto pleti, v salóne Kambria máme pre vás novinku zo sveta inovatívnych procedúr – Pro Nanoinfusion.

Revolučné ošetrenie spájajúce vedu a prírodu

Ošetrenie Pro Nanoinfusion sa opiera o inovatívnu technológiu od spoločnosti Dermalogica, tá využíva nanohroty na precízne zapracovanie aktívnych zložiek a profesionálnych sér do vrchnej vrstvy pokožky. Táto metóda zabezpečuje optimálnu absorpciu účinných látok, čo vedie k zlepšeniu stavu pleti a dosiahnutiu žiadaných výsledkov.

Ako prebieha ošetrenie?

Ošetrenie Pro Nanoinfusion je bezbolestné a trvá približne 60 minút. Po dôkladnom odlíčení a exfoliácii pleti sa na tvár nanesie sérum značky Dermalogica v závislosti aký stav pleti ideme ošetrovať. Následne sa pomocou špeciálneho pera Pro pen aplikuje sérum do emidermy, najvrchnejšej vrstvy pokožky.

Pre koho je ošetrenie vhodné?

Pro Nanoinfusion je ideálne pre všetky ženy a mužov, ktorí túžia dosiahnuť:

  • Zmiernenie jemných liniek a vrások
  • Zjednotenie tónu pleti
  • Hydratáciu a rozjasnenie pleti

 

Prečo si vybrať Pro Nanoinfusion ošetrenie?

  • Bezpečné a vhodné pre typy pleti s problémami ako mdlá pleť bez jasu či hyperpigmentácie
  • Viditeľné výsledky už po prvom ošetrení, avšak odporúčame naplánovať sériu 3 až 5 ošetrení odstupom 2-4 týždňov
  • Rýchle a bezbolestné ošetrenie
  • Možné absolvovať aj v lete

Pre dosiahnutie maximálnych výsledkov odporúčame kombinovať ošetrenie Pro Nanoinfusion s používaním produktov Dermalogica na domácu starostlivosť odporúčaných našou kozmetičkou. V salóne vám pomôže s výberom tých najvhodnejších produktov pre vaše potreby.

Prečo Dermalogica?

V salóne Kambria kladieme dôraz na kvalitu a preto používame  výhradne produkty značky Dermalogica. Táto značka je celosvetovo známa pre svoje profesionálne kozmetické prípravky, ktoré sú vyvinuté na základe najnovších vedeckých poznatkov, len z tých najkvalitnejších ingrediencií bez parabénov, farbív a iných prídavných látok.

Doprajte si relax a krásu v salóne Kambria

Ošetrenie Pro Nanoinfusion je nielen skvelým spôsobom, ako zlepšiť vzhľad vašej pleti, ale aj zaslúženým relaxom. Doprajte si chvíľku pre seba a oddýchnite si v príjemnom prostredí nášho salónu. Vďaka skúseným kozmetičkám a najmodernejšiemu vybaveniu si môžete byť istí, že budete v tých najlepších rukách.

 

Zdieľaj

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.